Yeni Bir Başlangıç

Evet... İlk yazımla karşındayım.

On sene olmuş...

Bir site açmış adını yine taylanozerakman.com koymuştum. Ülke gibi ben de loop’a girdim sanırım ama bir farkla; o zamanlar heyecanlı, yüzü gülen, kalbini karartmamış, insanları karşılıksız seven, değer vermekten korkmayan bir çocuktum şimdi ise eşek kadarım ve o saydığım özellikler piyasada yok... O çocuk hala içimde bir yerlerde sıkışıp kalmış durumda ve ona nasıl yardım edeceğimi, nasıl o heyecanlı çocuğa ulaşacağımı bilmiyorum.

Bu siteyi açmamın en büyük nedeni, o içimdeki çocuğu uyandırmak ona yardım etmek aslında. Onunla çok mutluydum. O kaybolmuş heyecanımı geri getirsin ben de ona nefes aldırayım istiyorum. Umarım başarırız I-DeDe ...Ee o zaman buralarda ne yapacağımı biraz özet geçeyim...

• Öncelikle bu sitede yaptığım işler olacak, merak edene cv değilde bu siteyi göndereceğim. İşleri merak ediyorsan Showreel sekmesinden videolara ve yaptığım işlere ulaşabilirsin.


• Hakkımda kimsenin pek fazla bir şey bilmediğini ya da bildiğini zannettiğini gördüğümden ötürü ise Blog bölümünü ekledim. Sitenin en sevdiğim ve her zaman aktif olacak bölümü bu olacak. Burada her zaman bir şeyler karalayacağım. Kendime ve ruh halime göre iyiyi, kötüyü, yaşadıklarımı, hissettiklerimi, mutluluğumu, üzüntümü, deliliğimi, gündemi, yanlışı, doğruyu kısacası neye takarsam her zaman burada seninle paylaşacağım. Yazdığım yazıların herhangi birinin içinde sen de kendini bulursan işte o zaman kalp.

Belki de paylaştıkça büyürüz ve güzel şeyler olur kim bilir ...


• Bir sitenin Hakkımda bölümü olmazsa olur mu hiç... Kimdir bu Taylan Özerakman sorusunun cevabına geçtiğim kısa bir özetle buradan ulaşabilirsin.

• Ha bir de İletişim bölümümüz var. Burası da benim için çok önemli çünkü; elindeki bir işi yaptırmak için, hatalarımı, benden isteklerini, önerilerini, şikayetini, mutluluğunu, hüznünü, evlenmek istediğini ya da öldürmek istediğini buradan paylaşacaksın benimle.

İletişime geçmekten çekinme güçlerimizi birleştirerek kolayca dünyaya dönebiliriz!)


O zaman bu yazımın şarkısı gelsin. Keyifli Dinlemeler :)
Şimdilik bu kadar. Blog girdikçe seni sosyal medya hesaplarımdan bilgilendireceğim. Benimle kaldığın için teşekkürler yüzün hep gülsün...

Taylan Özerakman9 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Acelemiz Yok!